FB Dadadesign.pl Cacani.eu Youtube

zabezpiecznie plecakaZabezpiecznie do plecaka, torby...

 

Przed wyjazdem do Tajlandii stanęliśmy przed problemem jak zabezpieczyć zawartość naszych plecaków przed kradzieżą. Wiadomo że na upartego złodzieja jak się trafi to nic się nie poradzi. Ale chcieliśmy mieć przynajmniej pewność że podczas częstych przejazdów kiedy nie będziemy mieć plecaków w zasięgu wzroku nikt do nich się nie dobierze. A plecaki miały podróżować przecież w różny sposób i różnymi środkami transportu min. nocami na dachach.

Podczas poszukiwań rozwiązania przypadkowo trafiliśmy w sklepie GoSport na pierwsze wyprzedaże przed sezonem rowerowym. Linka która zwróciła naszą uwagę wydawała na pierwszy rzut oka dla nas idealna. Co prawda roweru bym do niej nie przypiął ale plecak po zastanowieniu czemu nie.Jak się okazało jest to w pewnym sensie podróbka całkiem dobrych zabezpieczeń bagażowych RetractaSafe. Linka Mobile Lock AIM bo to o niej mowa ma około 73cm czyli w zupełności wystarcza do spięcia ze sobą wszystkich głównych ekspresów plecaka a nawet dwóch plecaków. Sama linka może nie wytrzyma cięcia sekatorem ale ciekawskiego delikwenta który chce sprawdzić zawartość plecaka pod naszymi śpiącymi głowami podczas jazdy nocnym autobusem powinna odstraszyć. Jak się okazało linka także świetnie się sprawdza jako zapięcie szaf lub drzwi kiedy brak im zamka. Szyfrowanie trzycyfrowe może nie jest najtrudniejsze do przejścia ale chwile trzeba poświecić na jego złamanie.

Za 38 zł niczego lepszego nie mogliśmy kupić a na nasze potrzeby w zupełności takie zabezpieczenie wystarczyło, jest idealny by spiąć razem kilka bagaży na lotnisku, przypiąć aparat, narty, deskę snowboardową, rower i wiele innych rzeczy. Mobile Lock AIM jest lekki, wytrzymały.
Polecamy.